Suplement diety w postaci kapsułki miękkiej z wysoko skoncentrowanym olejem z alg morskich Schizochytrium sp. Zawiera niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe DHA z rodziny omega-3. Kapsułka miękka wykonana z przyjaznej weganom tapioki, nie zawiera żelatyny.

Kwas DHA należący do rodziny omega-3 jest potrzebny dla utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu i prawidłowego widzenia. Chociaż powszechnie wiadomo, jak przydatne są kwasy omega-3 w organizmie, wiele osób wciąż ma trudności z uzyskaniem ich odpowiedniego poziomu poprzez samą dietę. Ze względu na rodzaj żywności, w której się znajduje np. ryby czy owoce morza, w przypadku wegan i wegetarian jest to szczególnie trudne. 

Odpowiednią ilość kwasów omega-3 można osiągnąć poprzez wspomaganie diety suplementacją. Nasz wegański suplement zawiera wysoce skoncentrowany olej z alg, źródło roślinne, bogate w niezbędny nienasycony kwas tłuszczowy, DHA. Jedna kapsułka dziennie dostarcza 250 mg tego cennego kwasu, który pomaga zwiększyć poziom omega-3. Kapsułki Omega-3 VEGAN są wykonane z wegańskiej tapioki, a nie z żelatyny, więc nasz produkt jest odpowiedni zarówno dla wegetarian, jak i wegan.

Dlaczego warto suplementować Omega-3 VEGAN 250 mg DHA?

- Kwas dokozaheksaenowy (DHA) przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu, serca i utrzymania prawidłowego widzenia. 

Co wyróżnia kapsułki Omega-3 VEGAN 250 mg DHA?

- Olej z alg pozyskiwany ze zrównoważonego źródła.

- Wysokie stężenie nienasyconych kwasów tłuszczowych DHA.

- Wysoko oczyszczony olej z alg produkowany w zgodzie z monografią GOED (Światowa organizacja EPA i DHA Omega-3).

- Wegańska kapsułka miękka na bazie skrobi z tapioki, bez żelatyny.

- Opakowanie wykonane z BioPET (30% tworzywa pochodzi z trzciny cukrowej).

5904139920459

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.