Suplement diety w postaci kapsułki twardej zawierającej kwas pantotenowy, czyli witaminę B5. Przyczynia się do prawidłowej syntezy i metabolizmu hormonów steroidowych, witaminy D i niektórych neuroprzekaźników. 

Witamina B5 jest jednym z niezbędnych składników odżywczych potrzebnych Twojemu organizmowi. Podobnie jak inne witaminy z grupy B, pełni wiele ważnych ról w twoim ciele. Kwas pantotenowy, zwany również witaminą B5, pomaga m.in. w syntezie i metabolizmie witaminy D oraz hormonów steroidowych neuroprzekaźników.

Zdrowa, zróżnicowana dieta to dobry sposób na dostarczenie rekomendowanego dziennego zapotrzebowania na witaminę B5. Czasami jednak wybory żywieniowe lub inne powody zdrowotne mogą powodować niedobór witaminy B5 i ważne jest, aby ją uzupełniać, aby zachować dobrą kondycję i zdrowie. Ponieważ witamina B5 przyczynia się również do sprawności umysłowej, zmniejszenia zmęczenia i znużenia oraz metabolizmu, jest nieodłącznym elementem dobrego samopoczucia i maksymalnego wykorzystania każdego dnia.

Dlaczego warto suplementować Witaminę B5, kwas pantotenowy, 200 mg?

- Kwas pantotenowy przyczynia się do utrzymania sprawności umysłowej i zmniejszenia uczucia zmęczenia.

- Kwas pantotenowy przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

- Kwas pantotenowy przyczynia się do prawidłowej syntezy i metabolizmu hormonów steroidowych, witaminy D i niektórych neuroprzekaźników.

Co wyróżnia kapsułki Witamina B5, kwas pantotenowy, 200 mg?

- Wysoka zawartość kwasu pantotenowego.

- Czysta etykieta (eng. clean label) - brak zbędnych dodatków.

- Odpowiedni dla wegetarian i wegan.

- Opakowanie wykonane z BioPET (30% tworzywa pochodzi z trzciny cukrowej).

5904139921159

Specyficzne kody

ean13
5904139921159

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.