Suplement diety w postaci spray’u doustnego zawierający witaminę B12 (metylokobalamina), z ksylitolem (zawiera substancje słodzące), z naturalnym aromatem wiśniowym.

Pełna drogocennych właściwości witamina B12 jest niezbędna dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Produkt zawiera metylokobalaminę, aktywną formę witaminy B12. By jej suplementacja była łatwa i przyjemna, naszą witaminę B12 zaprojektowaliśmy w nowoczesnej formie sprayu.

Wystarczy jedna aplikacja pod język dziennie, aby uzupełnić zdrową dietę w 100 μg witaminy B12. Witaminę B12 wzbogacono o naturalny aromat wiśniowy, nadający jej wyjątkowy smak.

Dlaczego warto suplementować Methyl-B12 100 μg?

- Witamina B12 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

- Witamina B12 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

- Witamina B12 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego i prawidłowego metabolizmu homocysteiny.

- Witamina B12 odgrywa rolę w procesie podziału komórek i pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek.

 Co wyróżnia spray Methyl-B12 100 μg?

- Nowoczesna forma suplementacji.

- Wygodne niewielkich rozmiarów opakowanie wystarczy na 4 miesiące użytkowania.

- Zawiera aktywna formę witaminy B12 - metylokobalaminę.

- Z ksylitolem i naturalnym aromatem wiśniowym.

- Łatwa i wygodna forma aplikacji: bez potrzeby popijania lub rozcieńczania, eliminuje problem połykania kapsułek czy tabletek.

5904139920558

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.