Suplement diety w postaci kapsułki twardej zawierającej potas w wysoko przyswajalnej organicznej formie - cytrynianu potasu. Odpowiedni poziom potasu jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu. 

Potas to jeden z najważniejszych elektrolitów. Przewodzi on impulsy elektryczne w organizmie, które wspomagają jego prawidłowe funkcjonowanie. Jony potasu dostarczając energii na poziomie komórkowym, utrzymują odpowiednie ciśnienie osmotyczne oraz regulują gospodarkę wodno-elektrolitową. Biorą też udział w prawidłowym funkcjonowaniu mózgu oraz mięśni.

Organizm nie produkuje potasu, dlatego należy go pobierać z diety. Jego odpowiednia ilość pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, mięśniowego oraz utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi. Jeśli Twoja dieta jest uboga w produkty bogate w potas, możesz ją uzupełnić stosując suplementację. 

Nasz suplement został tak zaprojektowany, aby wspomóc prawidłowe działanie organizmu dostarczając mu w dziennej porcji 300 mg tego drogocennego pierwiastka. Każda kapsułka zawiera wysoko przyswajalną sól organiczną - cytrynian potasu. Produkt jest również odpowiedni dla wegetarian i wegan.

Dlaczego warto suplementować Potas 300 mg?

- Potas pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego

- Potas pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni

- Potas pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi

Co wyróżnia kapsułki Potas 300 mg?

- Zawiera wysokoprzyswajalną organiczną formę potasu - cytrynian potasu 

- Czysta etykieta (eng. clean label) - brak zbędnych dodatków.

- Odpowiednie dla wegetarian i wegan.

- Opakowanie wykonane z BioPET (30% tworzywa pochodzi z trzciny cukrowej).

5904139920961

Specyficzne kody

ean13
5904139920961

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.