CHUSTECZKI NAWILŻANE Z EKSTRAKTEM Z ALOESU, EKOLOGICZNE 64 SZT.

19,99 zł
Brutto

Chusteczki nawilżane Helmi Baby to najwyższej jakości produkt wykonany wyłącznie z czystych i bezpiecznych surowców. Wyprodukowane z czystej bawełny z dodatkiem aloesu oraz nie alergizujących składników odpowiednich dla delikatnej skóry dziecka.

Ilość
5 dni roboczych

  • Wystawiamy Paragon lub FV Wystawiamy Paragon lub FV
  • Bezpłatna dostawa od 99 zł Bezpłatna dostawa od 99 zł
  • 30 dni na zwrot 30 dni na zwrot

HELMI BABY chusteczki nawilżane to doskonały sposób na zapewnienie odpowiedniej pielęgnacji skóry dzieci podczas przewijania, zachowania higieny po wizycie w toalecie lub podczas podróży, gdy nie mamy dostępu do bieżącej wody.

Szczególnie polecane dla dzieci mających problemy z reakcjami alergicznymi skóry.

Chusteczki nawilżane Helmi Baby to najwyższej jakości produkt wykonany wyłącznie z czystych i bezpiecznych surowców. Wyprodukowane z czystej bawełny z dodatkiem aloesu oraz nie alergizujących składników odpowiednich dla delikatnej skóry dziecka.

W opakowaniu znajdują się 64 chusteczki. Doskonałe własności hipoalergiczne wyrobów Helmi Baby są efektem wieloletniej współpracy producenta z fińską Organizacją ds. Zwalczania Astmy i Alergii (Allergy and Asthma Federation) co potwierdza certyfikat przyznany przez tę organizację. Walory delikatnych i hipoalergicznych produktów Helmi Baby doceniają tysiące mam i ich dzieci od Ameryki Północnej do Nowej Zelandii.

Produkty Helmi Baby cenione są z jeszcze jednego powodu. Wszyscy rodzice którym nie jest obojętny los naszego środowiska wybierają je, ponieważ mają zaufanie do ekologicznego procesu ich wytwarzania oraz materiałów z których są one wytworzone. Ekologiczne walory produktów Helmi Baby potwierdzone są symbolem Nordic Swan będącym skandynawskim odpowiednikiem unijnego symbolu ekologicznego EU Ecolabel.

Wybierając ten produkt mamy mają pewność, że zarówno one jak i ich pociechy będą nie tylko zdrowe i szczęśliwe ale również będą żyły w czystszym i zdrowszym środowisku.

CECHY PRODUKTU:

doskonałe do codziennej pielęgnacji niemowląt i dzieci,

świetnie sprawdzają się w podróży,

wykonane z czystej bawełny z dodatkiem ekstraktu z aloesu,

miękkie i delikatne,

nie powodują uczuleń ani podrażnień skóry,

pozbawione sztucznych substancji zapachowych,

produkt ekologiczny,

opakowanie zawiera 64 szt. chusteczek,

wyprodukowane w Finlandii.


HEB0001

Opis

Ilość
64 szt

No customer reviews for the moment.