LE PETIT PRINCE - Naturalny spray przeciw komarom 80ml

85,00 zł
Brutto

Skutecznie chroni przed ukąszeniami, zarówno dzieci, jak i dorosłych, jednocześnie kojąc skórę. Składa się wyłącznie z naturalnych, ekologicznych olejków eterycznych!

Ilość
5 dni roboczych

 

Wystawiamy Paragon lub FV

 

Bezpłatna dostawa od 99 zł

 

30 dni na zwrot

 

Skutecznie chroni przed ukąszeniami, zarówno dzieci, jak i dorosłych, jednocześnie kojąc skórę. Składa się wyłącznie z naturalnych, ekologicznych olejków eterycznych!

Chroni przed ukąszeniami dzieci i dorosłych
Specjalna formuła sprayu przeciw komarom dla dzieci nie tylko skutecznie, ale i delikatnie chroni przed niechcianymi owadami i ich bolesnymi ukąszeniami, szczególnie uciążliwymi na małym ciałku. Dzięki swojej dobrze tolerowanej formule, bez użycia syntetycznych chemikaliów, ale wzbogaconej naturalnymi olejkami eterycznymi z upraw organicznych, tworzy warstwę ochronną na skórze. Pachnie przyjemnie, dzięki olejkowi eukaliptusowemu i zapewnia naturalną, naukowo udowodnioną ochronę nawet do 6 godzin we wszystkich szerokościach geograficznych.

Aktywne składniki
O zdrową skórę Twojego dziecka  i skuteczność sprayu dbają organiczne olejki eteryczne, m.in. z eukaliptusa, lawendy, mięty i geranium.

  • Przetestowany klinicznie
  • Zawiera 100% naturalnych składników aktywnych!
  • Zapach w 100% pochodzenia naturalnego
  • Skuteczny nawet do 6 godzin

JAK UŻYWAĆ?
Wstrząśnij dobrze przed użyciem. Rozpyl na odsłoniętą skórę (od 5 do 8 psiknięć, w zależności od powierzchni do ochrony). Jeśli zajdzie taka konieczność, ponów aplikację do 3 razy dziennie. Unikaj kontaktu z oczami, błonami śluzowymi i ranami. Aplikacji na skórę dzieci powinni dokonywać dorośli. Przeprowadzono zbyt mało testów, by bez obaw zalecać stosowanie preparatu u kobiet ciężarnych i karmiących piersią.

Poj. 80ml

LE PETIT PRINCE - Mały Książę
Kosmetyki zakochane w naturze!

NATURALNOŚĆ
Seria Le Petit Prince to gwarancja szacunku dla natury, dzięki wyborowi tylko naturalnych składników. 

BEZPIECZEŃSTWO POPARTE CERTYFIKATAMI
Od stycznia 2017 certyfikat „Cosmos Organic” jest obowiązkowy dla wszystkich kosmetyków BIO. Przyznaje się go tylko produktom wysokiej jakości, z najlepszych składników udowodnionego pochodzenia. Certyfikat ten został stworzony wspólnie przez najbardziej znane instytucje certyfikujące, czyli ECOCERT, GREENLIFE, BDIM, COSMEBIO, SOIL ASSOCIATION i ICEA.

Skład: Ethanol, Simondsia chinensis seed oil, Eucalyptus citriodora oil (hydrated, cyclized), Cymbopogon winterianus herb oil, Lavandula angustifolia oil, Cymbopogon martini oil, Eucalyptus citriodora oil, Pelargonium graveolens oil, Artemisia annua leaves oil, Mentha piperita oil, Nepeta cataria oil, Dl- citronellol, Citronellal
Eucalyptol, Linalool, D-limonene


LPP0007

Specyficzne kody

No customer reviews for the moment.