PrestaShop

Marki

Aktywne filtry

Availability: Out of stock

Zestaw Organic Shop „Natural & juicy body care” składa się z peelingu do ciała Organic Cocoa & Sugar (Belgian Chocolate), mus do ciała Organic Strawberry & Milk (Strawberry Yogurth) oraz żel pod prysznic Organic Tangerine & Mango (Energy Tangerine Storm). Więcej informacji znajduje się w poszczególnych kartach produktów: 

Availability: Out of stock

Natura Siberica, w swoich produktach, używa roślin zbieranych ręcznie w ich naturalnym środowisku wzrostu (Syberii). Bogaty w naturę regenerująco - modelujący zestaw składa się z odżywczo-regenerującego kremu do rąk Alladale Wild Thistle i odżywczego scrubu do ciała Gzel. Krem do rąk zawiera oset o działaniu nawilżającym, szybko redukuje szorstkość i suchość skóry. Różeniec górski wzmacnia, napina i wygładza naskórek.

Availability: Out of stock

Natura Siberica, w swoich produktach, używa roślin zbieranych ręcznie w ich naturalnym środowisku wzrostu (Syberii). Naturalny, nawilżający zestaw wegański do pielęgnacji dłoni i ciała Saaremaa od Natura Siberica zawiera: krem do rąk i krem do ciała. Krem nawilżający do rąk zawiera w składzie arktyczną malinę moroszkę, która jest cennym źródłem wielu witamin (C, A, E, B1, B2, PP), przeciwutleniaczy i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, które pomagają odżywić skórę dłoni.

Product added to compare.